Konsultacje

W Twoim projekcie znalazł się warunek „dostępność dla osób niepełnosprawnych” albo „zgodność z WCAG”, a Ty nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać?

Ktoś kazał Ci wdrożyć dostępność i ogarnąć w kodzie ARIA, a Twoja pierwsza myśl to „o żesz! Zabójczyni Nocnego Króla! No to będzie grubo!”

Wpisanie do SIWZ wymogu dostępności udało Ci się ogarnąć, ale nie masz pojęcia czy to co dostarczył Ci wykonawca faktycznie jest dostępne?

A może po prostu chcesz stworzyć coś co będzie działało dla wielu osób i potrzebujesz pomocy w ogarnięciu tematu?

Sytuacji związanych z dostępnością może być wiele. Rozwiązań do nich pasujących jeszcze więcej. Chętnie pomogę Ci znaleźć lub wymyślić to, które będzie najlepiej pasowało do Twojego projektu.

Pomagam w ogarnianiu wszelkich kwestii związanych z dostępnością i inclusive design – redakcyjnych, technicznych, graficznych oraz strategicznych. Więc jeśli masz jakieś pytania po prostu odezwij się.

Konsultacji najczęściej udzielam on-line, ale jeśli ustalimy, że temat jest większy, albo wymaga spotkania bezpośredniego, spokojnie mogę przyjechać do Ciebie. Albo Ty możesz przyjechać do mnie.